Najciekawsze informacje z Twittera na e-mail

Pawel Cebula, 15-05-2012 | Źródło: Twitter

Za pośrednictwem Twittera wymieniana jest ogromna liczba wiadomości. Dla wielu osób problemem jest to, aby znaleźć odpowiednio interesujące osoby i zacząć je śledzić. Twitter postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom użytkowników i ułatwić im dotarcie do ciekawych informacji.

Twitter jest jest jednym z najpopularniejszych serwisów mikroblogowych (wyprzedza go jeden z lokalnych chińskich klonów). Przy okazji wielu wydarzeń (jak np. powodzie, czy trzęsienia ziemi) pełnił funkcję najszybszego kanału informacji, pochodzących bezpośrednio od osób, które najlepiej wiedzą co się dzieje w danej chwili.
 
Wielu użytkowników dość szybko po rejestracji rezygnuje z korzystania z Twittera. Powodem najczęściej jest to, że nowi użytkownicy nie wiedzą kogo obserwować, aby być na bieżąco z najciekawszymi informacjami, jakie pojawiają się w ramach Twittera. Pomóc miała w tym funkcja "Odkryj", jednak zespół Twittera ma do zaoferowania coś więcej.
 
Od teraz, użytkownicy korzystający z tego serwisu mają możliwość zgłoszenia chęci otrzymywania podsumowań najciekawszych tweetów, jakie pojawiają się w tym serwisie społecznościowym. Podsumowanie będzie przychodzić raz w tygodniu, uwzględniając najbardziej interesujące treści pochodzące również od osób, których nie obserwujemy. 
Ocena 2.61/5 (52.24%) (361 głosów)
 • Śledzik
TAGI: twitter,   e-mail,   informacje  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.