Mobilna strona Facebooka odświeżona

Pawel Cebula, 15-05-2012 | Źródło: Facebook

Zdecydowana większość najpopularniejszych serwisów internetowych oferuje swoje mobilne wersje, które są zoptymalizowane pod kątem użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych. Facebook pod tym względem nie jest wyjątkiem. Udostępniona została nowa wersja mobilnego Facebooka.

Najpopularniejszy serwis społecznościowy jest dostępny dostępny za pośrednictwem wielu kanałów. Najczęściej wykorzystywana jest wersja "klasyczna" - za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Są również specjalne aplikacje m.in. dla Androida i iOS, które oferują większość funkcji z "desktopowej" wersji.
 
Dużym zainteresowaniem cieszy się również wersja mobilna, która jest dostępna pod adresem m.facebook.com. Przedstawiciele Facebooka poinformowali, że ta odsłona serwisu została odświeżona, wprowadzając drobne, ale bardzo istotne zmiany w sposobie prezentowania informacji.
 
Podczas prac nad nową wersją mobilnego Facebooka zadbano o to, aby w pełni wykorzystywać dostępną przestrzeń np. podczas prezentowania zdjęć, jakie zostały dodane do albumów przez użytkowników. Aktualny sposób wyświetlania informacji jest znacznie lepszy, ułatwiając dostęp do publikowanych treści.
Ocena 2.73/5 (54.62%) (450 głosów)
 • Śledzik
TAGI: ios,   mobile,   android   facebook,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.