Twitter z nową mobilną wersją

Pawel Cebula, 08-05-2012 | Źródło: Twitter

Użytkownicy korzystający z serwisu Twitter mają możliwość skorzystania z wielu kanałów dostępowych. Mobilna wersja strony Twittera cieszy się dużym zainteresowaniem - w związku z tym, została ona zaktualizowana i usprawniona.

Mobilna odsłona Twittera jest wykorzystywana przede wszystkim przez użytkowników, którzy korzystają z telefonów określanych jako feature phone. W przypadku tego typu urządzeń nie ma dedykowanych aplikacji Twittera, jak to ma miejsce np. na Androidzie, czy iOS. Mobilny Twitter jest więc jedyną możliwością korzystania z tego serwisu.
 
Osoby pracująca nad nową odsłoną mobilnego Twittera skupiły się przede wszystkim na tym, aby zredukować ilość niezbędnego transferu, jaki jest wykorzystywany podczas używania strony mobile.twitter.com. Zgodnie z ostatnimi informacjami, aktualnie mobilny Twitter zużywa o ponad 30% mniej transferu niż wcześniejsza odsłona.
 
Zadbano również o to, aby strona pozwalała na skorzystanie ze wszystkich niezbędnych funkcji, takich jak timeline, powiadomienia, czy tagi. Możliwości są bardzo zbliżone do tego, co ma do zaoferowania pełna wersja Twittera. Mobilna wersja Twittera jest dostępna pod adresem mobile.twitter.com.
Ocena 2.7/5 (53.93%) (415 głosów)
 • Śledzik
TAGI: twitter,   telefon   mobile,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.