Google+ z Hangouts On Air już dla każdego

Pawel Cebula, 08-05-2012 | Źródło: Google

Jednym z największych atutów, jakie przemawiają za korzystaniem z Google+ jest funkcja "hangouts". Pozwala ona na bardzo sprawną komunikację wideo z innymi użytkownikami. Tym razem, Google poinformowało o publicznym udostępnieniu "Hanghouts On Air".

Funkcja Hangouts jest znana praktycznie każdemu, kto miał jakikolwiek kontakt z Google+. Użytkownicy korzystający z tego serwisu bardzo chwalą łatwość nawiązywania połączeń i komunikacji z innymi - wszystko to za pośrednictwem przeglądarki internetowej i serwisu Google+. Tym razem przyszedł czas na kolejne nowości.

 
Hangouts On Air było początkowo dostępne wyłącznie dla niewielkiej grupy osób, które miały prawo do nadawania transmisji na żywo, pozwalając na łączenie się np. ze swoimi fanami. Google już na wstępie podkreślało, jak ogromne możliwości daje ta funkcja, szczególnie w połączeniu z odrobiną kreatywności.
 
Hangouts On Air w Google+ od teraz jest dostępne dla każdego użytkownika tego serwisu, na całym świecie. Wszystkie osoby, które mają potrzebę podzielenia się z innymi jakimiś informacjami, swoimi poglądami, otrzymują bardzo ciekawe narzędzie. Funkcja ta z pewnością przypadnie do gustu także początkującym artystom, ułatwiając kontakt i dotarcie do nowych osób.
Ocena 2.64/5 (52.87%) (275 głosów)
 • Śledzik
TAGI: hangouts   google,   plus,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.