Google+ zyskuje w marcu

Pawel Cebula, 11-04-2012 | Źródło: Mashable

Od momentu startu Google+ jednym z najczęściej poruszanych wątków związanych z tym serwisem było to, czy koncernowi z Mountain View uda się utrzymać stały, stabilny wzrost popularności. Pod tym względem marzec był bardzo dobrym miesiącem dla Google+.

Experian Hitwise dostarcza wielu interesujących informacji związanych z popularnością Google+. Okazuje się, że ten potężny projekt Google w marcu bardzo poważnie zyskał na popularności, w porównaniu do wyników, jakie zostały zanotowane w lutym i poprzednich miesiącach.
 
Najnowszy serwis społecznościowy Google w marcu zanotował aż 27 procentowy wzrost popularności, co oznacza, że w marcu serwis ten został odwiedzony przez 61 milionów Internautów. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że nie tak dawno temu, Larry Page przekonywał, że Google+ może pochwalić się 100 mln aktywnych użytkowników miesięcznie.
 
Wyraźnie jednak widać, że Google ma problem z jasną i klarowną strategią związaną z przyciągnięciem użytkowników. Rozwój serwisu, dodawanie kolejnych nowych funkcji nie musi koniecznie oznaczać napływu zainteresowanych użytkowników.
Ocena 2.59/5 (51.83%) (191 głosów)
 • Śledzik
TAGI: media   google   social   spolecznosci  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.