Chrome 19 beta z lepszą synchronizacją

Pawel Cebula, 11-04-2012 | Źródło: Softpedia

Google na potrzeby rozwoju swojej przeglądarki internetowej stosuje kilka różnych kanałów, w ramach których wprowadzane są kolejne usprawnienia, mające doprowadzić do wydania stabilnej wersji aplikacji. Do kanału beta trafiła nowa wersja Chrome, która wnosi pewne istotne zmiany związane z synchronizacją.

Wiele osób do tej pory nie jest w stanie uwierzyć, jak ogromnym sukcesem okazała się przeglądarka Chrome. Początkowo aplikacja ta była dostępna dla systemu Windows, później pojawiła się wersja dla Linuksa i OS X. Na początku tego roku zadebiutował Chrome dla Androida. Wszystkie te przeglądarki wyposażone są w funkcje synchronizację danych.
 
Opcja synchronizacji ma coraz większe znaczenie. Użytkownik korzystający z przeglądarki na kilku różnych urządzeniach (komputer stacjonarny, laptop, smartfon) ma dostęp m.in. do swoich zakładek, historii i innych elementów. Wiele osób sugerowało, że funkcja synchronizacji w Chrome powinna zostać rozszerzona.
 
Ostatnie wydanie beta Chrome pozwala na synchronizację otwartych kart. Dzięki tej opcji, możliwe jest kontynuowanie swojej pracy, czy przeglądania stron na innym urządzeniu, mając dostęp do dokładnie tych samych stron, bez względu na to, gdzie w danej chwili używa aplikacji.
Ocena 2.53/5 (50.57%) (297 głosów)
 • Śledzik
TAGI: karty   google   chrome   synchronizacja  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.