Google udoskonala Chrome Web Store

Pawel Cebula, 04-04-2012 | Źródło: Softpedia

Koncern z Mountain View już wielokrotnie próbował wszystkich przekonać, że aplikacje uruchamiane w przeglądarce internetowej są przyszłością. Naturalne wydaje się więc wprowadzanie kolejnych zmian w Chrome Web Store. Co nowego w tej usłudze?

Użytkownicy Google Chrome od wielu miesięcy mają możliwość instalacji aplikacji w ramach swojej przeglądarki. Oferta Chrome Web Store jest stale rozszerzana, dzięki czemu praktycznie każdy użytkownik jest w stanie znaleźć coś interesującego dla siebie.
 
Przedstawiciele Google oficjalnie poinformowali o nowościach, jakie ostatnio zostały wprowadzone do Chrome Web Store. Ostatnio dodana została funkcja podkategorii aplikacji, dzięki czemu znalezienie określonej pozycji ma być znacznie łatwiejsze. Jednak to nie koniec zmian.
 
Od teraz użytkownicy Chrome Web Store mają możliwość sprawdzenia, które aplikacje najszybciej zyskują na popularności. Ponadto, wyszukiwarka została rozbudowana o funkcję automatycznego uzupełniania. Możliwe jest również wyszukiwanie aplikacji, które oferują podobne możliwości co wybrany program.
Ocena 2.61/5 (52.12%) (302 głosów)
 • Śledzik
TAGI: chrome,   sklep,   store,   google   web  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.