LinkedIn już po polsku

Pawel Cebula, 02-04-2012 | Źródło: LinkedIn

LinkedIn, będący najpopularniejszym serwisem społecznościowym przeznaczonym dla profesjonalistów z różnych dziedzin, stopniowo jest udostępniany w kolejnych wersjach językowych. Od teraz dostęp użytkownicy LinkedIn mogą korzystać z polskojęzycznego interfejsu.

Serwis społecznościowy LinkedIn pozwala na bardzo łatwe dotarcie do wielu profesjonalistów z najróżniejszych dziedzin. Wśród tych osób oczywiście znajdują się również Polacy, którzy byli zainteresowani kontaktem ze znacznie szerszą grupą anglojęzycznych użytkowników.
 
Do tej pory, najczęściej wykorzystywaną wersją językową była anglojęzyczna, jednak od teraz zainteresowani użytkownicy mają możliwość korzystania z LinkedIn z polskojęzycznym interfejsem użytkownika. Prawdopodobieństwo tego, że w związku z tym, z serwisu zacznie regularnie korzystać więcej Polaków jest raczej niewielkie.
 
Aktualnie LinkedIn może pochwalić się całkiem imponującą liczbą użytkowników, która wynosi ponad 150 milionów.
Ocena 2.65/5 (53.05%) (210 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.