Google Drive - ile GB na start?

Pawel Cebula, 31-03-2012 | Źródło: Softpedia

Jedną z najistotniejszych cech każdego wirtualnego dysku jest jego pojemność. Większość firm normalnie oferuje po kilka gigabajtów na dane użytkownika. Pojawiły się kolejne informacje, które wskazują na to, jak sytuacja wyglądać będzie w przypadku usługi Google?

Internauci decydując się na skorzystanie z jednej z dostępnych usług zwracają uwagę na to, jakimi kanałami mają dostęp do danych, dla jakich systemów producent oferuje dedykowane aplikacje, a także ile przestrzeni dyskowej dostępnej jest za darmo. Początkowo w przypadku Google Drive mówiło się o 2 GB.
 
 
Okazuje się, że do Sieci trafił zrzut ekranu, który prezentuje zawartość strony związanej z Google Drive. Co prawda nie ma pewności odnośnie jego autentyczności, jednak wygląda na prawdziwy. Ze wspomnianego zrzutu ekranu dowiadujemy się kilku szczegółów związanych z tą usługą.
 
Przede wszystkim, strona domowa Google Drive będzie miała adres drive.google.com. Dostęp do danych, zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, możliwy będzie za pośrednictwem komputerów, smartfonów i tabletów. Najważniejszą informacją jest jednak to, że Google Drive oferować będzie 5 GB wolnego miejsca. Ostatnie informacje związane ze startem tej usługi wskazują na to, że może być ona dostępna już w pierwszym tygodniu kwietnia.
Ocena 2.85/5 (57.09%) (261 głosów)
 • Śledzik
TAGI: google,   drive,   dysk  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.