Google+ Hangout z obsługą Dokumentów

Pawel Cebula, 15-03-2012 | Źródło: Softpedia

Koncern Google prezentując swój serwis społecznościowy podkreślał ogromne możliwości, jakie drzemią np. w funkcji Hangout. Inżynierowie Google poinformowali, że zakończone zostały testy nowego rozwiązania związanego z Google+ Hangout.

Zadaniem "Hangout" w Google+ jest ułatwienie i usprawnienie komunikacji między wieloma użytkownikami. Funkcja ta jest powszechnie uznawana za jedną z najbardziej atrakcyjnych w całym serwisie Google+. Od pewnego czasu trwały testy nad możliwością pracy z dokumentami w trakcie komunikacji audio-wideo.
 
Przedstawiciele Google poinformowali, że od teraz użytkownicy biorący udział w wirtualnym spotkaniu na Google+, mają możliwość wspólnego pracowania nad dokumentami w ramach Google Docs. Skorzystanie z tej funkcji jest możliwe po połączeniu w Google+ Hangouts. Interfejs jest niemal identyczny jak w przypadku Dokumentów Google.
Ocena 2.56/5 (51.15%) (183 głosów)
 • Śledzik
TAGI: google   hangout   dokumenty  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.