Google+ podwoi liczbę użytkowników?

Pawel Cebula, 12-03-2012 | Źródło: Webware

Na przestrzeni ostatnich kilku tygodni pojawiały się liczne doniesienia związane z popularnością Google+. Równie istotne jest jednak to, jakie plany odnośnie tego serwisu ma gigant z Mountain View.

Jak wiadomo, Google+ miesięcznie odwiedza ponad 100 milionów użytkowników. Wynik jest całkiem przyzwoity, tym bardziej, że to dopiero pierwsze miesiące działania Google+ bez potrzeby posiadania odpowiednich zaproszeń. Wiele osób zastanawia się, jak w 2012 roku rozwijać się będzie ten serwis.
 
Vivek Gundotra z Google poinformował ostatnio, że plany odnośnie Google+ są ambitne. Zgodnie z założeniami, ten najnowszy serwis społecznościowy Google do końca roku ma zwiększyć liczbę użytkowników do 200 milionów. Bardzo istotne będzie również to, aby zachęcić użytkowników do jak najbardziej aktywnego tworzenia treści.
 
Na tę chwilę nikt nie myśli o nawiązywaniu walki z Facebookiem, z którego miesięcznie korzysta ponad 850 milionów użytkowników. Warto jednak pamiętać o tym, że serwis Marka Zuckerberga coraz wolniej zyskuje kolejnych użytkowników, co wydaje się być dość naturalne.
Ocena 2.63/5 (52.57%) (245 głosów)
 • Śledzik
TAGI: plus   google   spolecznosci  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.