Google+ codziennie używa 50 mln użytkowników

Pawel Cebula, 08-03-2012 | Źródło: WSJ

Google włożyło bardzo wiele pracy w przygotowanie i promocję Google+. W efekcie udało się przyciągnąć ponad 100 milionów użytkowników. Pojawiają się jednak informacje, że niewielka część użytkowników regularnie odwiedza ten serwis, poświęcając mu jednocześnie mało czasu.

Koncern z Mountain View bardzo konsekwentnie dąży do promocji swojego serwisu, integrując jego poszczególne funkcje w innych usługach. W związku z tym, użytkownicy coraz częściej interesują się tym, co Google+ ma do zaoferowania względem konkurencyjnych serwisów.
 
W przypadku tego typu serwisów istotna jest nie tylko liczba zarejestrowanych użytkowników, ale także to, jak często odwiedzają oni stronę i ile czasu poświęcają na jej przeglądanie. Ostatnie informacje Google wskazują na to, że 50 milionów osób korzysta z Google+ każdego dnia - w tym wypadku zliczane jest jednak użycie serwisów, które są zintegrowane z Google+.
 
Całkowita liczba użytkowników Google+, którzy używają tego serwisu w ciągu miesiąca oscyluje w granicach 100 milionów.
Ocena 2.7/5 (54.1%) (227 głosów)
 • Śledzik
TAGI: plus   statystyki   google  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.