Do ilu osób docierają wiadomości na Facebooku?

Pawel Cebula, 30-11--0001 | Źródło: TechCrunch

Większości osób, które publikują swoje posty na Facebooku zależy na tym, aby ich wiadomości dotarły do możliwie jak największej części znajomych. Okazuje się, że posty pojawiające się na Facebooku docierają do niewielkiej części znajomych.

Liczba osób, do których docierają treści publikowane na Facebooku jest bardzo istotna. Naturalnie wiele zależy od tego, czy wśród znajomych mamy tylko najbliższe osoby, czy może większość z nich stanowią osoby, których w ogóle nie znamy.
 
Okazuje się, że posty publikowane na Facebooku docierają do zaledwie 16 procent naszych znajomych. Największym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim odnośniki i zdjęcia. Pozostałe treści, związane np. ze zmianą statusu związku, czy własne wypowiedzi są czytane przez niewielką część osób. Sytuacja wygląda bardzo podobnie w przypadku profili firmowych
Ocena 2.65/5 (53.07%) (309 głosów)
 • Śledzik
TAGI: facebook   link   tekst   post  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.