iGol.pl wydał płatny miesięcznik na iOS

Jacek Pluta, 25-02-2012 | Źródło: Własne

Futbolmag to nowy magazyn dla sympatyków piłki nożnej. Właśnie ukazał się pierwszy numer dostępnego na system iOS miesięcznika. Wydawcą tytułu jest iGol.pl.

Magazyn dostępny jest na urządzenia marki Apple. Kibice mogą pobrać miesięcznik z poziomu AppStore. Pierwszy, lutowy numer jest darmowy, następne kosztować będą 0,79 euro
 
W magazynie znajdziemy autorskie materiały publicystyczne, unikatowe wywiady i reportaże. Co miesiąc czytelnicy otrzymają sporą dawkę informacji dotyczących polskiej piłki, ale także najsilniejszych lig zagranicznych jak angielska Premier League czy hiszpańska La Liga. Nie zabraknie tematów, które nie zawsze trafiają na czołówki serwisów sportowych, ale są ciekawe, a czasem nawet kontrowersyjne.
 
– Chcemy zaoferować zupełnie nowy produkt dla kibiców piłkarskich. Wierzymy, że rynek tabletów będzie się dynamicznie rozwijał i stanowi przyszłość prasy, dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić miesięcznik „Futbolmag” właśnie w takiej formie – mówi Wojciech Kocjan, redaktor naczelny.  
 

 

Ocena 2.78/5 (55.64%) (307 głosów)
 • Śledzik
TAGI: apple   ios   igol   sport  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.