Nadchodzą poważne zmiany w serwisie Flickr

Pawel Cebula, 22-02-2012 | Źródło: TechCrunch

Serwis Flickr pomimo bardzo dynamicznie rozwijającej się konkurencji, nadal pozostaje jednym z popularniejszych serwisów pozwalających na publikowanie swoich zdjęć online. Najprawdopodobniej już 28 lutego użytkownicy Flickra mogą spodziewać się poważnych zmian.

Flickr od początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród profesjonalnych fotografów, jak i amatorów. Od pewnego czasu najpopularniejszym aparatem wykorzystywanym do robienia zdjęć w przypadku Flickra jest iPhone. Jednocześnie jest to doskonały przykład na to, jak duże zmiany zaszły w przypadku serwisów pozwalających na publikowanie zdjęć w Internecie.
 
Od pewnego czasu użytkownicy korzystający z tego serwisu oczekiwali gruntownych zmian. Wygląda na to, że już 28 lutego pojawi się nowa wersja Flickra - nowy będzie zarówno wygląd interfejsu, sposób przesyłania zdjęć, kładąc jednocześnie ogromny nacisk na aspekt społecznościowy serwisu.
 
Interfejs odpowiadający za przesyłanie zdjęć na serwery ma być znacznie bardziej nowoczesny i intuicyjny, działając na zasadzie "drag and drop", dzięki czemu zarządzanie nowymi fotografiami ma być prostsze.
Ocena 2.6/5 (52%) (245 głosów)
 • Śledzik
TAGI: ui   zdjecia   interfejs   foto   flickr  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.