YouTube jeszcze bardziej społecznościowy

Pawel Cebula, 17-02-2012 | Źródło: YouTube

Google przyzwyczaiło użytkowników do bardzo częstego aktualizowania swoich usług, wprowadzając liczne usprawnienia i nowości. Tym razem przyszła kolej na najpopularniejszy serwis wideo. Co nowego w YouTube?

Przede wszystkim, pojawiła się możliwość promowania swojej obecności w serwisie Google+ - dotyczy to zarówno użytkowników, jak i stron przeznaczonych dla firm i marek. W efekcie, dzięki popularności swoich kanałów w serwisie YouTube, możliwe jest również promowanie aktywności w ramach Google+.
 
Osoby, które aktywnie tworzą zawartość YouTube, z pewnością docenią bardziej funkcjonalny edytor wideo, który ułatwi m.in. dodawanie adnotacji do nagrań. Ponadto, przewidziano również możliwość dostosowywania wyglądu adnotacji, dzięki czemu ich widoczność powinna być znacznie lepsza.
 
Użytkownicy YouTube mogą od teraz również dzielić się plikami wideo lub playlistami w obrębie strumienia aktywności swojego kanału. Sposób dodawania przypomina ten, znany z Google+ - wystarczy wkleić adres URL i dodatkowo wpisać jakąś wiadomość.
Ocena 2.55/5 (51.02%) (352 głosów)
 • Śledzik
TAGI: youtube   plus   wideo   google  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.