Nowy Twitter dostępny już dla wszystkich

Pawel Cebula, 17-02-2012 | Źródło: Softpedia / Twitter

Ostatnia nowa wersja Twittera zadebiutowała w grudniu 2011 roku - przedstawiciele Twittera natychmiast poinformowali, że cały proces może trwać nawet kilka miesięcy. Nowa odsłona tego serwisu dostępna jest już dla wszystkich.

W ciągu ostatnich miesięcy, Twitter wprowadził wiele nowych funkcji, które przyczyniają się do poprawy zarówno możliwości, jak i bezpieczeństwa użytkowników. Część z nich mogła zostać udostępniona wszystkim użytkownikom natychmiast - na inne trzeba było poczekać.
 
Nowa odsłona Twittera wiązała się z wprowadzeniem nie tylko nowego interfejsu użytkownika w przypadku wersji przeglądarkowej. Wprowadzono również bardzo istotne zmiany w mobilnych aplikacjach, które są przeznaczone dla dwóch najpopularniejszych systemów - Android i iOS.
 
Zaktualizowana wersja Twittera wnosi zmiany nie tylko w kwestii wyglądu, ale oferuje również funkcje "Połącz" i "Odkryj". Dzięki tej pierwszej możliwe jest sprawdzenie np. kto w kontekście swojej wypowiedzi wspominał o nas, a także kto dodał nas do swojej listy obserwowanych.
 
Cały proces udostępniania nowego interfejsu Twittera został już zakończony - dostęp do nowej wersji mają wszyscy zarejestrowani użytkownicy.
Ocena 2.48/5 (49.68%) (310 głosów)
 • Śledzik
TAGI: android   twitter   mikroblog   web   ios  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.