Facebook z weryfikacją kont i pseudonimami

Pawel Cebula, 16-02-2012 | Źródło: TechCrunch

Część osób uważa, że obecny Facebook jest połączeniem różnych funkcji pochodzących z wielu serwisów społecznościowych. Użytkownicy Facebooka już wkrótce będą mogli zweryfikować swoje konta, a także korzystać z pseudonimów - podobnie jak np. na Twitterze.

Wkrótce, użytkownicy, którzy mają bardzo dużą liczbę subskrybentów zostaną powiadomieni o możliwości weryfikacji swojej tożsamości. Polegać ona będzie na przesłaniu skanu dowodu tożsamości, który zostanie usunięty natychmiast po przeprowadzeniu procesu weryfikacji.
 
Niektórzy z tego powodu mogą być niezadowoleni, bo nie chcą dzielić się swoimi prywatnymi danymi z innymi osobami. Zweryfikowane konta będą miały możliwość korzystania z pseudonimów, które w przypadku niektórych celebrytów są dużo bardziej znane niż ich prawdziwe imiona i nazwiska.
 
Osoby, które zostały zweryfikowane przez Facebooka, będą znacznie częściej pojawiać się w ramach opcji sugerującej, kogo warto śledzić w tym serwisie. Cały proces weryfikacji będzie przeprowadzany ręcznie, aby zminimalizować ryzyko potwierdzenia fałszywego konta.
Ocena 2.71/5 (54.11%) (367 głosów)
 • Śledzik
TAGI: facebook   twitter   google   konta  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.