Testy nowego GG już w tym tygodniu

Jacek Pluta, 14-02-2012 | Źródło: GG Network

GG Network udostępni w tym tygodniu wersję testową nowej wersji GG. Komunikator, zgodnie z zapowiedziami, został stworzony od początku, wraca do legendarnej prostej obsługi, a wiele nowych możliwości wprowadza z poszanowaniem upodobań użytkownika. Wraz z wydaniem wersji na Windows, pojawi się po raz pierwszy wersja GG na system Mac OS.

Wszyscy zainteresowani będą mogli przystąpić do testów bez żadnych ograniczeń. Równolegle dostępną wersją stabilną pozostanie GG 10,5. Wkrótce zostanie ona zastąpiona przez nowe GG.
 
Warto przypomnieć, że wraz z nowym komunikatorem pojawia się nowe logo i krótka nazwa GG. Pierwsze szczegóły i efekty rocznej pracy zostaną zaprezentowane we czwartek.
 
Z GG korzysta ok. 6 milionów użytkowników miesięcznie i jest to niezmiennie najpopularniejszy w Polsce program do internetowych pogawędek, pomimo dynamicznego rozwoju serwisów społecznościowych oferujących elementy czatu.
 
Ocena 2.57/5 (51.31%) (175 głosów)
  • Śledzik
TAGI: gg   komunikatory  

Komentarze:

  • QwQKgrrvTEkTy
    Dodał: Silvano data: 2012-10-18
    Dawid T 9 kwietnia 2012 o 18:39 Ja wa0daladszym ciągu nie rozuadmiem skąd ta fascyadnaadcja Instaadgram’em, dla mnie toa0nic tgiaeko ;) Nie wiem zatem czy ja jestem inny, czy poa0proadstu nie jest toa0narzęaddzie dla Polaadkf3w. Aa0Wy korzystacie ?


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.