Google+ z usprawnionymi "kręgami"

Pawel Cebula, 14-02-2012 | Źródło: Google+

Funkcja zarządzania znajomymi i kręgami odgrywa bardzo dużą rolę w Google+ - w związku z tym, wprowadzone zostały zmiany, które mają na celu ułatwić zarządzanie kontaktami w tym serwisie.

Sean Purcell, pełniący w Google funkcję Product Managera, poinformował, że na stronie pozwalającej na zarządzanie kręgami pojawiło się nowe menu, które jest widoczne po lewej stronie. Poza tym, możliwy jest znacznie szybszy dostęp do zasobów książki z adresami e-mail.
 
Ponadto, Google dołożyło wielu starań, aby funkcja odnajdywania osób w Google+ działała znacznie lepiej, precyzyjniej sugerując kontakty na podstawie danych, jakie zostały wskazane przez użytkownika. Podpowiedzi mają być znacznie bardziej dopasowane z uwzględnieniem tego, kto powinien trafić do naszych kręgów.
 
Funkcje odpowiadające za zarządzanie kręgami i sugerowanie znajomych odgrywają szczególnie ważną rolę, gdyż mają duży wpływ na wzrost liczby użytkowników tego serwisu. Możliwość łatwego odnalezienia osób, których aktywność nas interesuje, zachęca do częstszego odwiedzania serwisu.
Ocena 2.71/5 (54.3%) (263 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.