Kolejne zmiany w serwisie YouTube

Pawel Cebula, 27-01-2012 | Źródło: Google

Udostępnienie nowej wersji serwisu YouTube, to nie koniec planowanych zmian. Google od pewnego czasu modyfikuje niektóre elementy swojego serwisu wideo, sprawiając, że staje się on znacznie bardziej dopracowany.

Przede wszystkim, Google wprowadziło zmiany na stronie pozwalającej na przeglądanie materiałów wideo. Zgodnie z założeniami, ma to pozwolić na znacznie łatwiejsze dotarcie do nowych materiałów i kanałów, których zawartość może nas zainteresować. Wprowadzono również podział na kategorie - menu znajduje się po lewej stronie.

Po wybraniu z menu np. kategorii "nauka i technika", wyświetlone zostaną najczęściej oglądane materiały w dniu dzisiejszym, popularne w całej Sieci, a także popularne kanały, których zawartość jest dopasowana do tego, jaką wybraliśmy kategorię.

Poza tym, wprowadzono zmiany w edytorze plików wideo. Modyfikacje mają przede wszystkim charakter wizualny, dzięki czemu ta aplikacja znacznie lepiej pasuje do wyglądu i formy pozostałej części serwisu YouTube. Menedżer plików wideo również dotknęły podobne zmiany, jednak dodano tutaj opcje "search history". W związku z licznymi prośbami użytkowników, przywrócono statystyki dotyczące oznaczeń jako "fajne" i "niefajne".

Ocena 2.52/5 (50.48%) (372 głosów)
 • Śledzik
TAGI: wideo   google   youtube  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.