YouTube: dziennie oglądanych jest 4 miliardy wideo

Pawel Cebula, 23-01-2012 | Źródło: YouTube

Dynamika wzrostu popularności serwisu YouTube jest bardzo duża, czego dowody raz na jakiś czas dostarcza koncern Google. Tym razem, wyszukiwarkowy gigant poinformował, że udało się zrealizować kolejne założenia, związane z popularnością YouTube.

YouTube już kilka lat temu przestał być serwisem, który pozwala na hostowanie i oglądanie amatorskich nagrań wideo. Coraz większa liczba profesjonalnych materiałów, a także aktywne współtworzenie zawartości serwisu YouTube sprawiają, że Google udaje się realizować kolejne, bardzo ambitne, założenia.

Okazuje się, że zgodnie z ostatnimi danymi, dziennie w serwisie YouTube oglądanych jest ponad 4 miliardy filmów. Liczba ta jest naprawdę imponująca, jednak jeszcze większe wrażenie robi to, że w ciągu zaledwie 8 miesięcy liczba ta wzrosła o 25 procent. Dynamika wzrostu jest więc ogromna, co z całą pewnością daje powody do radości.

Rosnąca liczba użytkowników przekłada się również na to, że każdej minuty dodawane jest 60 godzin nowych materiałów wideo. Jest to kolejne potwierdzenie dużego zainteresowania i zaangażowania ze strony użytkowników, którzy chętnie dodają kolejne materiały wideo.

Ocena 2.51/5 (50.19%) (216 głosów)
 • Śledzik
TAGI: youtube   google   wideo  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.