Google+ oficjalnie wspiera Operę

Pawel Cebula, 17-01-2012 | Źródło: Softpedia

Opera Software znana jest z tworzenia nowoczesnych, szybkich i zgodnych z obowiązującymi standardami przeglądarek. Google z różnych powodów nie przykłada zbyt wielkiej uwagi do kompatybilności swoich usług z tą aplikacją.

Najczęściej narzekania na temat sposobu działania usług Google padają ze strony użytkowników Opery. Gmail, mimo wielu lat obecności na rynku, nadal nie działa idealnie, czy nawet tak jak w przypadku pozostałych przeglądarek. Podobnie sytuacja wyglądała w przypadku Google+.
 
Zapewnienie oficjalnego wsparcia Opery wymaga sporego wysiłku ze strony webmasterów i właścicieli serwisów internetowych. Z racji niewielkiej popularności tej przeglądarki, bardzo często zapada decyzja o pominięciu Opery, czego efekty mają okazję obserwować użytkownicy.
 
Google wreszcie zdecydowało się na zapewnienie kompatybilności i poprawności funkcjonowania wszystkich elementów swojego serwisu społecznościowego, również dla użytkowników Opery. W efekcie użytkownicy będą mieć np. możliwości odczytywania powiadomień, jakie pojawiają się w górnym menu.
Ocena 2.61/5 (52.13%) (249 głosów)
  • Śledzik
TAGI: opera   wsparcie   google   przegladarki  

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2012-01-19
    "Zapewnienie oficjalnego wsparcia Opery wymaga sporego wysiłku ze strony webmasterów i właścicieli serwisów internetowych."

    Że co, proszę?


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.