Google aktualizuje aplikacje Gmaila Offline

Pawel Cebula, 13-01-2012 | Źródło: The Next Web

Użytkownicy korzystający z przeglądarki Chrome i usługi Gmail, mają od pewnego czasu możliwość korzystania ze swojej poczty również w trybie offline. Google poinformowało o poważnej aktualizacji aplikacji Gmail offline.

Ograniczony dostęp do poczty w przypadku usług takich jak Gmail, czy Hotmail jest jednym z największych problemów. Google od dłuższego czasu pracowało nad udostępnieniem skrzynki pocztowej również w przypadku, gdy użytkownik nie ma w danej chwili dostępu do Internetu. Rozwiązaniem jest Gmail Offline dla Chrome.
 
Największą zmianą, jaka pojawiła się w przypadku ostatniej aktualizacji jest możliwość wybrania, z ilu dni zawartość skrzynki odbiorczej powinna być synchronizowana do trybu offline. Użytkownik ma do wyboru 7, 14 lub 31 dni, co daje znacznie większy zakres możliwości dostosowania, ile wiadomości będzie dostępnych.
 
Poza tym, Google zadbało również o optymalizację działania aplikacji - do tej pory nie można było powiedzieć, że była ona szybka, jednak w tej chwili praca aplikacji jest znacznie szybsza i płynniejsza. Wprowadzono również nowy i znacznie lepszy sposób zarządzania załącznikami.
Ocena 2.73/5 (54.57%) (276 głosów)
 • Śledzik
TAGI: google   gmail   chrome   offline  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.