Rekordowy rok serwisu YouTube

Pawel Cebula, 21-12-2011 | Źródło: YouTube

YouTube z roku na rok zyskuje na popularności, poprawiając praktycznie wszystkie możliwe statystyki. Rok 2011 tradycyjnie jest kontynuacją całego trendu, dzięki czemu umacnia swoją pozycję na rynku serwisów wideo.

W ciągu całego 2011 roku, nagrania wideo w serwisie YouTube zostały odtworzone w sumie ponad 1 bilion razy. Liczba ta jest nieprawdopodobnie duża, pokazując jak ogromną popularnością cieszy się ten serwis wideo. Liczba odtworzeń nagrań wideo oznacza, że statystycznie każdy mieszkaniec Ziemi odtworzył różne filmy ponad 140 razy.

Do listy najpopularniejszych wideoklipów w serwisie YouTube można zaliczyć Rebeccę Black - Friday, Ultimate Dog Tease, Jacka Sparrowa (feat. Michael Bolton), Talking Twin Babies, czy Nyan Cat. Większość motywów z wymienionych filmów, na stałe wdarła się do popkultury, w efekcie docierając do setek milionów osób.

Ocena 2.69/5 (53.83%) (337 głosów)
 • Śledzik
TAGI: wideo   youtube   google  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.