Kolejne nowości w Google+

Pawel Cebula, 20-12-2011 | Źródło: Google+

Zespół pracujący nad rozwojem Google+ konsekwentnie pracuje nad kolejnymi nowymi funkcjami i usprawnieniami, których domagają się użytkownicy. Przed końcem roku, wprowadzone zostały kolejne zmiany w tym serwisie.

Pierwszą nowością na którą warto zwrócić uwagę jest możliwość dostosowania tego, jak wiele informacji z poszczególnych kręgów będzie publikowanych w ramach głównego streamu. Przeglądając zawartość publikowaną w kręgach, użytkownik może zdecydować, czy będą uwzględniane wszystkie treści, większość, niektóre, czy żadne.

Usprawniono również funkcję powiadomień, które od teraz powinna być znacznie bardziej użyteczna i funkcjonalna. Użytkownik, który otrzyma powiadomienie, po kliknięciu w pasku menu otrzyma bardziej czytelny podgląd, prezentujący informacje, na które powinien zwrócić uwagę.

Strony Google+, które są dedykowane dla właścicieli serwisów internetowych, firm, koncernów, czy artystów, od teraz pozwalają na ustawienie nawet do 50 osób, które będą zajmowały się zarządzaniem stroną. Powiadomienia mają być skoordynowane tak, aby każdy z menedżerów stron miał możliwość łatwego obserwowania całej aktywności.

Wprowadzono również liczne usprawnienia związane z przeglądaniem zdjęć w ramach Google+. Funkcja "lightbox" została przeprojektowana, uwzględniając znacznie lepszą nawigację między poszczególnymi fotografiami.

Ocena 2.53/5 (50.63%) (205 głosów)
 • Śledzik
TAGI: google   spolecznosci   serwis  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.