Kreator Map Google otwarty dla wszystkich

Pawel Cebula, 15-12-2011 | Źródło: RWW

Kreator Map Google umożliwia nanoszenie dodatkowych informacji na mapy przez osoby, które korzystają z tej usługi. Koncern z Mountain View poinformował o udostępnieniu nowej wersji kreatora map.

Rozwój Map Google, wraz ze wszystkimi informacjami dostępnymi na poszczególnych warstwach, od teraz jest uzależniony nie tylko od tego, jakie dane zostaną naniesione przez zespół zajmujący się rozwojem tej usługi. Wiele będzie zależeć przede wszystkim od tego, czy użytkownicy zadbają o dodanie dodatkowych informacji.
 
Najnowsza wersja Kreatora Map Google umożliwia dodawanie nowych miejsc, punktów, dróg, jak i weryfikacji już wprowadzonych informacji. W momencie startu tej usługi, wszystkie informacje nanoszone przez użytkowników były weryfikowane. W tej chwili możliwość aktualizacji ma każdy użytkownik, dzięki czemu Mapy Google mają oferować większą liczbę, dokładniejszych danych.
 
Korzystanie z Kreatora Map Google zostało w dużym stopniu uproszczone - użytkownik zainteresowany tą usługą może wcześniej zapoznać się z instrukcjami, przybliżającymi cały proces.
Ocena 2.63/5 (52.59%) (297 głosów)
  • Śledzik
TAGI: google   kreator   mapy  

Komentarze:

  • nie działa
    Dodał: Gość data: 2011-12-15
    Niestety nie udało mi się dodać miejsca w Polsce. Wyszukiwarka nie znajduje żadnych miejscowości, a mama Polski jest pusta :C


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.