Nowy menedżer wideo w serwisie YouTube

Pawel Cebula, 12-12-2011 | Źródło: Youtube

Ostatnie tygodnie upłynęły pod znakiem poważnych zmian w serwisie YouTube. Okazuje się, że to nie koniec i poza zmianie wyglądu przyszedł czas na udostępnienie nowego menedżera plików wideo.

Nowy wygląd serwisu YouTube był bardzo szeroko komentowany. Sytuacja taka nie dziwi, w końcu jest to najpopularniejszy na świecie serwis wideo. Po wprowadzeniu zmian w niemal całym serwisie, kolejnym krokiem jest zmiana mechanizmu, który odpowiada za przesyłanie plików wideo z dysku na serwery YouTube.
 
Przede wszystkim ujednoliceniu uległ wygląd menedżera multimediów, który idealnie pasuje do reszty serwisu. Google informuje, że zmiany dotyczą kwestii związanych z uproszeniem nawigacji, czy ułatwieniem dostępu do narzędzi, które są wykorzystywane w trakcie przesyłania plików wideo.
 
Osoby, które liczą na to, że będzie przejrzyściej niż dotychczas najprawdopodobniej będą zadowolone z efektów pracy. Użytkownicy mający nadzieję na rozszerzenie możliwości oferowanych przez YouTube mogą czuć się nieco rozczarowani, gdyż zmiany mają przede wszystkim charakter kosmetyczny.
Ocena 2.58/5 (51.64%) (354 głosów)
 • Śledzik
TAGI: youtube   google   wideo  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.