Nowa wersja Twittera już jest!

Pawel Cebula, 09-12-2011 | Źródło: Twitter

Ten rok z wielu powodów był wyjątkowy dla Twittera - mimo to, nadal trwają intensywne prace nad udoskonaleniem wszystkich kanałów dostępu do tego serwisu, czego efekty możemy obserwować już w tej chwili.

Przede wszystkim zmieniony został wygląd strony Twitter.com oraz mobilnej wersji witryny. Wszystkie wprowadzone zmiany mają na celu ułatwienie dostępu do informacji, jakie są publikowane w tym serwisie przez wszystkich użytkowników. Całkowicie zmieniono zarówno wygląd, jak i układ interfejsu Twittera.
 
Użytkownik korzystający z Twittera za pośrednictwem przeglądarki będzie miał dostęp do trzech sekcji - "Home", "Connect" i "Discover". Pierwsza z nich odpowiada za zebranie wszystkich najważniejszych informacji w jednym miejscu - sugestii kogo obserwować, trendów, ostatnich wiadomości, a także podstawowych danych użytkownika.
 
"Connect" odpowiada za dostarczenie informacji związanych z tym, kto zaczął nas obserwować, kto o nas wspomniał w swojej wiadomości, czy oznaczył naszego "twitta" jako ulubionego. Dzięki tej zakładce możliwe jest łatwe obserwowanie konwersacji, jakie prowadziliśmy.
 
Dzięki "Discovery" mamy okazję zapoznać się z treściami, które mogą nas zainteresować - informacje są spersonalizowane pod kątem konkretnego użytkownika. Zmieniona została również strona profilu użytkownika na Twitterze - z całą pewnością jest bardziej przejrzysta niż dotychczas.
 
Zaktualizowano również aplikacje mobilne dla systemów Android i iOS. Nowa wersja Twittera jest już dostępna dla sporej części użytkowników - w tym także z Polski.
Ocena 2.71/5 (54.28%) (346 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.