Reklamy na Twitterze dla każdego

Pawel Cebula, 05-12-2011 | Źródło: AllThingsD

Dla wielu firm działalność na Twitterze jest równie istotna, jak w przypadku Facebooka. Nie dziwi więc zainteresowanie możliwością promowania swojej marki w ramach tego serwisu mikroblogowego.

Okazuje się, że aktualnie trwają testy nowego rozwiązania, które umożliwia kupowanie reklam na Twitterze. Aktualnie wybrani użytkownicy mogą wykupić opcję "promowanych kont" i "promowanych tweetów". Wkrótce oferta zostanie poważnie rozszerzona, umożliwiając jednocześnie zwiększenie przychodów w przypadku Twittera.

Osoba zainteresowana wykupieniem reklamy będzie mogła zrobić to bezpośrednio za pomocą Twittera - potrzebna będzie tylko przeglądarka internetowa i karta kredytowa, z której ściągnięta zostanie należność. Wszystko to odbędzie się niemal automatycznie, bez potrzeby prowadzenia rozmów z kimkolwiek.

Nowy system reklamowy ma być atrakcyjny przede wszystkim dla małych i średnich firm, którym może bardzo zależeć na dotarciu do odpowiednio dużej grupy użytkowników. Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowe narzędzie zostanie udostępnione wszystkim zainteresowanym - najprawdopodobniej stanie się to w ciągu najbliższych tygodni.

Ocena 2.65/5 (52.98%) (339 głosów)
 • Śledzik
TAGI: twitter   reklamy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.