Nowy YouTube już dla wszystkich

Pawel Cebula, 02-12-2011 | Źródło: YouTube

Od dłuższego czasu wiadomo było, że trwają prace nad udostępnieniem zupełnie nowej wersji interfejsu serwisu YouTube. Zakończono etap testów i zmieniona wersja jednego z najważniejszych serwisów Google już jest dostępna.

Nowa wersja serwisu YouTube różni się dość znacząco od poprzedniej. Z całą pewnością jest bardziej dopracowana, estetyczna i nowoczesna. Poprzednia wersja przechodziła kilka drobnych poprawek jednak za każdym razem miały one wyłącznie charakter kosmetyczny.


Środkowa część strony głównej odpowiada za przedstawienie materiałów wideo z subskrybowanych kanałów lub od znajomych z serwisu Google+ i Facebook - w tym ostatnim przypadku konieczne jest połączenie konta Google i Facebooka. W ten sposób mamy łatwy dostęp do wszystkich najnowszych wideoklipów, którymi powinniśmy się zainteresować.

Lewa strona pozwala na szybki dostęp do subskrypcji, komentarzy, popularnych wideoklipów. W dolnej części możliwe jest sprawdzenie, jakie kanały powinniśmy subskrybować - sugestie są generowane na podstawie obejrzanych przez nas filmów. Prawa część strony głównej YouTube.com zawiera listę filmów, które mogą nas zainteresować.

Zmiany nie mogły ominąć również strony kanału użytkownika, jak i całej sekcji ze wszystkimi kanałami dostępnymi w ramach serwisu YouTube.

Ocena 2.65/5 (52.96%) (233 głosów)
 • Śledzik
TAGI: google   youtube   wideo  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.