Wordpress.com z obsługą reklam WordAds

Pawel Cebula, 30-11-2011 | Źródło: Wordpress

Użytkownicy korzystający z jednej z najpopularniejszych darmowych platform blogowych - Wordpress.com - od dawna dawali do zrozumienia, że zależy im na tym, aby mieli możliwość zarabiania pieniędzy dzięki reklamom pojawiającym się na ich blogach.

Możliwość zarobienia niewielkich kwot pieniędzy na prowadzeniu bloga dla wielu osób brzmi bardzo interesująco. Jest to pewnego rodzaju nagroda za wkład pracy w prowadzenie danego bloga. Do tej pory użytkownicy Wordpress.com mieli dość mocno ograniczone możliwości w tej kwestii.

Jon Burke z Wordpress.com poinformował, że użytkownicy tej platformy dzięki współpracy z Federated Media mają możliwość skorzystania z WordAds, dzięki czemu będą mogli zarabiać pieniądze na wyświetlanych reklamach. Z WordAds będzie mógł korzystać bloger z własną domeną i publicznie dostępnym blogiem.

Istotna jest również kwestia jakości reklam - Burke zapewnia, że system WordAds będzie pozwalał na wyświetlenie reklam o wysokiej jakości na wybranych blogach. Po zgłoszeniu serwisy zostaną przefiltrowane na podstawie danych o ruchu, rodzaju publikowanej treści i jej języku.

Ocena 2.53/5 (50.66%) (242 głosów)
 • Śledzik
TAGI: wordads   wordpress   reklamy   adsense  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.