Wordpress.com pozwala personalizować motywy

Pawel Cebula, 23-11-2011 | Źródło: Wordpress

Użytkownicy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z platformy blogowej Wordpress.com z całą pewnością doskonale znają jej ograniczenia, które dotyczą m.in. możliwości dostosowania motywów według własnych upodobań. Przedstawiciele tej darmowej platformy informują o wprowadzonych nowościach związanych z personalizacją wyglądu.

Wordpress.com nie pozwala na wgrywanie dowolnego wybranej szaty graficznej, dość poważnie ograniczając również możliwość łatwego dostosowywania wyglądu. Tego typu opcje są bardzo oczekiwane i pożądane przez użytkowników i wygląda na to, że nadchodzą całkiem poważne zmiany.
 
Od teraz posiadacze blogów w ramach darmowej platformy Wordpress.com mają możliwość zmieniania grafiki w nagłówku swojej strony. Zmiana standardowej grafiki jest bardzo prosta - wystarczy wskazać lokalizację nowego pliku, który ma zostać użyty, a następnie zatwierdzić jego przesyłanie. Funkcja ta jest dostępna m.in. w przypadku motywów Notepad, Titan, Simpla i Chaos Theory.
 
Osoby korzystające z motywów takich jak Modularity Lite, Inuit Types, Spectrum, Bouquet, czy Vigilance mają ponadto możliwość łatwej zmiany schematu kolorystycznego. Dotychczas wprowadzanie takich modyfikacji było niemożliwe. Przedstawiciele Wordpress.com zapowiadają dalsze rozszerzenie tych możliwości na kolejne motywy.
Ocena 2.64/5 (52.86%) (252 głosów)
 • Śledzik
TAGI: theme   wordpress   cms  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.