Blogger z personalizowanymi szablonami mobilnymi

Pawel Cebula, 10-11-2011 | Źródło: Google

Google doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że stale zwiększa się znaczenie urządzeń mobilnych w Internecie. Niesie to ze sobą konkretne konsekwencje. W związku z tym, Blogger od teraz pozwala na łatwe personalizowanie mobilnej wersji bloga.

Prace nad udostępnieniem specjalnych szablonów, które zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych, trwały przez kilkanaście miesięcy. Ostatecznie, Google oddało je do użytku kilka miesięcy temu. Wiele osób narzekało jednak na brak możliwości spersonalizowania wyglądu, czy sposobu działania szablonów dla urządzeń mobilnych.

Od teraz, użytkownicy Bloggera mogą niemal dowolnie zmieniać zarówno wygląd, jak i działanie szablonów. W ten sposób blogerzy mają możliwość ujednolicenia wyglądu, niezależnie od tego, czy dana osoba korzysta z Bloggera za pośrednictwem przeglądarki na zwykłym komputerze, czy z urządzenia mobilnego.

Użytkownik może niemal dowolnie włączać i wyłączać wybrane elementy, które jego zdaniem powinny, lub nie, pojawiać się podczas korzystania z niestandardowego szablonu Bloggera.

Ocena 2.72/5 (54.38%) (384 głosów)
 • Śledzik
TAGI: blog   blogger   google   mobile  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.