Chrome 15 gotowy do pobrania

Pawel Cebula, 26-10-2011 | Źródło: Google

Google niecierpliwie czeka na moment, aż Chrome wyprzedzi Firefoksa w rankingu popularności przeglądarek. W międzyczasie, programiści z Mountain View przygotowali nową stabilną wersję Chrome.

Kolejne stabilne wydanie Chrome nie przynosi wielu znaczących zmian, jednak jest to specyfika przyjętej jakiś czas temu polityki dotyczącej częstotliwości publikowania nowych wydań tej przeglądarki. Na temat największej nowości w Chrome 15 wspominaliśmy ostatnio w kontekście chrome://flags.
 
Chrome 15 wnosi zmiany związane z wyglądem strony nowej karty. Po kliknięciu skrótu Ctrl + T lub naciśnięciu symbolu plusa na pasku kart, otworzona zostanie nowa karta, której wygląd w znaczący sposób różni się od tego, który jest znany z dotychczasowych wydań przeglądarki Chrome.
 
Wdrożony układ nowej karty wprowadza podział na dwie sekcje - najczęściej odwiedzanych stron i zainstalowane aplikacje. W dolnej części karty wyświetlana jest lista ostatnio zamkniętych stron, dzięki czemu możliwie jest łatwe przywrócenie ich. Chrome 15 wnosi również poprawki związane ze stabilnością i bezpieczeństwem aplikacji.
Ocena 2.57/5 (51.48%) (223 głosów)
 • Śledzik
TAGI: chrome   przegladarki   google  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.