Google+ zintegrowany z Bloggerem?

Pawel Cebula, 25-10-2011 | Źródło: TechCrunch

Ze strony giganta z Mountain View dość regularnie pojawiają się informacje dotyczące integracji Google+ z kolejnymi popularnymi usługami. Tym razem przyszedł czas na popularną platformę blogową.

Google ma bardzo poważne plany związane ze swoim serwisem społecznościowym. Nie dziwi więc to, że wyszukiwarkowemu gigantowi zależy na tym, aby jak największa liczba oferowanych usług była dobrze i sensownie zintegrowana z Google+. Kolejnym serwisem, który zostanie połączony będzie Blogger.
 
Blogger przez długi czas był dość mocno zapomnianą usługą, pomimo tego, że cieszył i nadal cieszy się dość dużym zainteresowaniem ze strony mniej wymagających użytkowników. Ostatnie miesiące mijają na udostępnieniu zupełnie nowej odsłony Bloggera - w tym kokpitu i nowoczesnych skórek wykorzystujących HTML5 i CSS3.
 
Kolejnym krokiem ze strony Google jest zastąpienie standardowych profili Bloggera przez strony profilowe znane z Google+. W tej chwili dość jasne i zrozumiałe jest to, dlaczego Google wśród wielu elementów Bloggera zapomniał o odświeżeniu profili.
Ocena 2.87/5 (57.34%) (293 głosów)
 • Śledzik
TAGI: profil   blogger   google  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.