Dokumenty Google z nowym kreatorem prezentacji

Pawel Cebula, 19-10-2011 | Źródło: Softpedia

Ostatnie tygodnie niosą za sobą liczne aktualizacje związane z pakietem biurowym Dokumentów Google. Kwestią czasu było to, kiedy koncern z Mountain View zdecyduje się na aktualizację aplikacji odpowiedzialnej za tworzenie prezentacji.

Google oficjalnie rozpoczęło proces udostępniania nowej wersji aplikacji pozwalającej na łatwe tworzenie i edycję prezentacji w ramach pakietu Dokumentów Google. Półtora roku temu miała miejsce poważna aktualizacja związana z dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi i aplikacją do tworzenia rysunków.

Programiści Google największy nacisk położyli na możliwość współpracy wielu osób nad wybranym dokumentem. Jedną z funkcji jest możliwość podglądu starszych wersji dokumentu, dzięki czemu możliwe jest sprawdzenie tego, jakie zmiany zostały wprowadzone przez inne osoby.

Aktualizacja obejmuje również możliwość prowadzenia czatu między użytkownikami - w efekcie powinno się to przyczynić do ułatwienia komunikacji i pracy nad danym dokumentem. Zaktualizowana wersja aplikacji prezentacji obsługuje znacznie większą liczbę tematów graficznych, jak i funkcję dodawania rysunków do slajdów.

Ocena 2.7/5 (53.93%) (247 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.