Startup Weekend w Szczecinie - zapowiedź

Jacek Pluta, 13-10-2011 | Źródło: Informacja prasowa

Już 28-30 października odbędzie się polsko - niemiecki Startup Weekend w Szczecinie, trzydniowe spotkanie dla osób zainteresowanych stworzeniem e-biznesu w oparciu o innowacyjny pomysł.

Startup Weekend to międzynarodowy format imprez, które co weekend odbywają się w innym mieście na świecie. Podczas spotkań powstają nowe startupy - innowacyjne projekty internetowe, które dzięki wsparciu międzynarodowych mentorów mają szansę na globalny sukces.
 
Celem Startup Weekendu jest spotkanie ze sobą osób o różnych profilach, takich jak programista, grafik czy marketingowiec i połączenie ich unikalnych umiejętności,  wiedzy i pomysłów na nowy startup. Na miejscu można będzie od razu zweryfikować opinię rynku o projekcie -  wśród zaproszonych na wydarzenie ekspertów znajdują się m.in. David Noël z Soundcloud, James Digby z Idea72/Rockstart Accelerator, czy Alex Farcet ze Startupbootcamp. Organizatorzy przewidują około 100 uczestników głównie z Polski i Niemiec - programistów, specjalistów od marketingu oraz grafików. 
 
 
Ocena 2.61/5 (52.18%) (202 głosów)
 • Śledzik
TAGI: startupy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.