Większy limit linków w reklamach AdWords

Pawel Cebula, 06-09-2011 | Źródło: SearchEngineLand

W ciągu ostatnich tygodni koncern Google wprowadził bardzo poważne zmiany związane z wyświetlaniem odnośników do stron w wynikach wyszukiwania. Tym razem modyfikacje dotyczą reklam z systemu AdWords.

Wyświetlanie odnośników w ramach reklamy AdWords nie jest niczym nowym. Google konsekwentnie z biegiem czasu podejmuje kolejne decyzje, które są związane z liczbą odnośników wyświetlanych w ramach reklam. Do tej pory maksymalna liczba linków wynosiła 4 na każdą reklamę - od kilku dni obowiązują zmiany.

Zgodnie z ostatnimi postanowieniami dotyczącymi sposobu wyświetlania odnośników w ramach reklam AdWords, maksymalny limit linków został zwiększony do 6 - po trzy odnośniki w każdej kolumnie. Decyzja ta ma najprawdopodobniej związek z ostatnimi zmianami wprowadzanymi w ramach strony z wynikami wyszukiwania.

Aby możliwe było wyświetlenie wszystkich linków, konieczne jest skonfigurowanie strony tak, aby crawlery wyszukiwarki Google były w stanie znaleźć i zindeksować całą zawartość strony.

Ocena 2.14/5 (42.72%) (302 głosów)
 • Śledzik
TAGI: adwords   google   reklamy   sitelinks  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.