Amazon testuje nowy wygląd

Pawel Cebula, 05-09-2011 | Źródło: Mashable

Lider w dziedzinie e-commerce od pewnego czasu pracuje nad przygotowaniem nowego wyglądu strony głównej Amazon.com. Aktualnie trwają ostatnie testy i wygląda na to, że wkrótce nowa wersja będzie dostępna dla wszystkich.

Aktualny wygląd strony głównej Amazon.com jest doskonale znany i rozpoznawalny dla wszystkich. Najwyraźniej przyszedł czas na wdrożenie istotnych zmian, które mają na celu bardzo poważną zmianę wyglądu niemal wszystkich elementów sklepu internetowego.


Intensywne testy nowej odsłony Amazon.com rozpoczęły się w ubiegłym tygodniu - z czasem nowa wersja będzie udostępniana kolejnymi klientom, którzy korzystają z usług tego sklepu. Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, kiedy nowa wersja całkowicie zastąpi obecną. Nieoficjalnie mówi się, że będzie to miało miejsce w październiku.

Nowa wersja strony Amazon.com jest znacznie bardziej przejrzysta - zrezygnowano z charakterystycznego niebieskiego koloru na rzecz bieli. Osoby mające dostęp do nowej wersji przyznają, że interfejs jest dużo bardziej przejrzysty i intuicyjny. Sklep ma być zoptymalizowany również pod kątem tabletów i innych urządzeń mobilnych.

Ocena 2.12/5 (42.34%) (274 głosów)
 • Śledzik
TAGI: amazon   zakupy   ecommerce   sklep  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.