Joomla 1.7 gotowa do pobrania

Pawel Cebula, 20-07-2011 | Źródło: CMSWire

Joomla, obok Wordpressa, jest jednym z najchętniej wybieranych systemów zarządzania treścią. Użytkownicy korzystający z Joomli powinni rozważyć możliwość aktualizacji do najnowszej wersji, która właśnie się pojawiła.

Aktualny cykl wydawniczny Joomli przewiduje, że nowa wersja tego systemu będzie pojawiać się co 6 miesięcy. Każda kolejna wersja zawiera poprawki zarówno w kwestii bezpieczeństwa, jak i rozszerzenie dotychczasowych funkcji, ułatwiając zarządzanie stroną opartą o ten popularny skrypt. Tak też jest w przypadki Joomli 1.7.

Do listy nowości w tej wersji Joomli można zaliczyć opcje dodawania plików graficznych tła dla niestandardowych modułów HTML, określanie nazwy serwisu przed lub po tytule konkretnej strony, a także możliwość automatyzację usuwania katalogu instalacyjnego, bezpośrednio po zakończeniu całego procesu.

Twórcy Joomli sugerują dokonanie aktualizacji do najnowszej wersji - oczywiście wszystko w miarę możliwości. Warto upewnić się, że po ewentualnej aktualizacji działać będą wszystkie rozszerzenia i wtyczki.

Ocena 2.41/5 (48.23%) (260 głosów)
 • Śledzik
TAGI: wordpress   joomla   cms  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.