Reaktor.net: Filipowski i Musielak rozwijają polski co-working

Dawid Kulbaka, 18-07-2011 | Źródło: Własne

Reaktor.net ma być nowym centrum co-workingu dla startupów. Młodzi przedsiębiorcy mają pracować razem u boku znanych twarzy polskiej sieci, już za 400 złotych miesięcznie.

Reaktor.net to 190-metrowy dom ulokowany w Warszawie, w którym za 400 zł miesięcznie twórcy startupów i freelancerzy otrzymać mogą własne biurko do pracy, z dostępem do Internetu. 

 
Reaktor założyła trójka młodych przedsiębiorców, założycieli internetowych startupów: Kuba Filipowski (Humanway.pl), Borys Musielak (Filmaster.pl) i Ania Walkowska (Homplex.pl), którzy dość mieli pracy w tradycyjnych biurach i postanowili stworzyć własne przytulne miejsce sprzyjające kreatywnej pracy.
 
Ideą Reaktora jest stworzenie takiego miejsca, z którego nie będzie się chciało wychodzić. Reaktor to nie tylko praca, ale też spotkania branżowe, networking, wspólne grillowanie w ogrodzie i wspólne burze mózgów, dzięki którym każdy ze startupów może liczyć na ciągłą dostawę pomysłów na rozwój. 
 
Już 1 lipca do Reaktora wprowadziły się pierwsze firmy. Do trójki współzałożycieli dołączyła redakcja Dziennika Internautów, bloger Maciek Budzich oraz programistka Ola Sitarska.
 
Ocena 2.46/5 (49.19%) (270 głosów)
 • Śledzik
TAGI: startupy   coworking   praca  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.