Tablica.pl coraz popularniejsza - ciekawa infografika

Dawid Kulbaka, 13-07-2011 | Źródło: Własne

Tablica.pl po kampanii reklamowej w telewizji i promocji na portalu Allegro.pl zyskała 3 500 000 unikalnych użytkowników i przygotowała ciekawą infografikę na temat swojego rozwoju.

Ocena 2.61/5 (52.21%) (521 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:

 • tablica
  Dodał: Gość data: 2011-11-28
  ja wole nasze http://ogloszeniapomorze.pl wszystko jasno i przejrzyscie

 • Dodał: jagoda14 data: 2012-01-10
  Od kilku dni są problem z dodaniem jak i z usunięciem ogłoszenia.Kiedy to się zmieni?
 • Ogłoszenia
  Dodał: Gość data: 2012-01-11
  A ja mam u nich swoje ogłoszenie, również ze stroną internetową: http:merr.pl ( odszkodowania za słupy i windykacja) i całkiem chodzi
 • ogłoszenia
  Dodał: Gość data: 2012-01-11
  A ja mam u nich swoje ogłoszenie, również ze stroną internetową: http://merr.pl ( odszkodowania za słupy i windykacja) i całkiem chodzi
 • mhlDBkLZorgaxyCE
  Dodał: Barbara data: 2012-02-05
  Z gepoounrm jest ten problem, że te okazje wcale nie są okazjami. Wystarczy dobrze poprzyglądać się niektórym ofertom, np. pobyt w spa, hotelu, usługi kosmetyczne itp. Jakiś czas temu postanowiłem udowodnić kumplowi jak bardzo ludzie podatni są na etykietki typu „promocja” i „okazja”. Przeglądnęliśmy 5 ofert z groupona i porównaliśmy te oferty tymi „nieokazjonalnymi”, co śmieszniejsze można było to zrobić odwołując się jedynie do strony firmy, która zamieściła ofertę na grouponie. W czterech przypadkach za taką samą usługę/produkt ceny nie różniły się. W jednym różnica była marginalna. 5 przypadków to niewielka próba, ale i tak mam wrażenie że firmy nie traktują chyba tego serwisu zbyt poważnie.
 • Darmowe ogłoszenia
  Dodał: Gość data: 2012-05-18
  Polecam także sympatyczną stronę z bezpłatnymi ogłoszeniami http://anonsiero.pl


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.