Image Cup 2011: WCY_TEAM

, 06-07-2011 | Źródło: MS

Zespół będzie reprezentował Polskę w kategorii Projektowanie Systemów Wbudowanych. W Nowym Jorku WCE_TEAM zaprezentuje projekt o nazwie COP4CE (Compact Operating Package for Critical Enagagements), który jest zaawansowanym systemem dedykowanym służbom policyjnym i ratowniczym.

 W skład całego projektu wchodzi terminal COP4CE współpracujący z aplikacją Command Center. Terminal COP4CE jest bezprzewodowym, kompaktowym urządzeniem komputerowym, przeznaczonym do pracy w terenie. Rozwiązanie pozwala na zdalne przekazywanie materiałów operacyjnych, takich jak nakazy przeszukania, ścieżki patrolowe i informacje o osobach zaginionych, a także wszelkich innych, szybko zmieniających się lub nieznanych z wyprzedzeniem, ważnych informacji.

 

 
System został zaprojektowany tak, by spełniał wszystkie normy poufności oraz integralności danych, również w przypadku, gdy terminal wpadnie w niepowołane ręce. Terminal COP4CE i jego urządzenia peryferyjne są zasilane przez zewnętrzny akumulator, który zapewnia dużą mobilność i wygodę. Aplikacja Command Center zapewnia komunikację z serwerem (np. ciągłą synchronizację i aktualizację danych) i odgrywa rolę Component Managera wszystkich modułów funkcjonalnych. 
 
Rozwiązanie pozwala z poziomu serwera dostarczyć użytkownikowi w terenie zaktualizowaną mapę, plany budynków, żywe obrazy/głosy itp., ale także nowe moduły funkcjonalne, które pierwotnie nie były załadowane 
na terminal (np. moduł udzielania pierwszej pomocy i moduł pomocniczy w diagnozowaniu terenu, tzw. field diagnostics helper). Terminal COP4CE jest dostosowany także pod względem rozmiarów i montażu do stroju funkcjonariusza. 
 
Niewielkie rozmiary eBox i odpowiednie rozmieszczenie urządzeń peryferyjnych nie przeszkadzają użytkownikowi, ponieważ nie zakłócają jego ruchu. 
 
Prezentacja na Youtube.com:
Ocena 2.53/5 (50.64%) (188 głosów)
 • Śledzik
TAGI: microsoft  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.