Google+ otwarte dla wszystkich

Pawel Cebula, 04-07-2011 | Źródło: własne

Przez kilka dni od momentu ogłoszenia istnienia Google+, usługa ta była dostępna wyłącznie dla niewielkiego grona użytkowników. Z czasem liczba ta szybko rosła i Google najwyraźniej uznało, że czas najwyższy udostępnić tę usługę wszystkim.

Opinie na temat Google+ są raczej pozytywne. Większość z dotychczasowych użytkowników bardzo dobrze wypowiadała się na temat interfejsu i zastosowanych rozwiązań. Być może jest to po części kwestia tego, że pierwsza fala użytkowników to tzw. "early adopters", którzy nie mają większego problemu z szybkim zorientowaniu się w możliwościach nowego serwisu.
 
 
Wiele osób nadal zadaje sobie pytanie, czy Google+ przyjmie się również wśród zwykłych użytkowników, dla których Facebook nie należał do serwisów najłatwiejszych w obsłudze. Przedstawiciele Google są raczej dobrej myśli - UI jest bardzo proste i przejrzyste, ponadto nie brakuje dokumentacji, która wyjaśnia większość niezrozumiałych zagadnień.
 
Coraz większa grupa internautów informuje, że dostęp do Google+ nie wymaga już zaproszenia od użytkownika, który już korzysta z tej usługi - wystarczy wejść na stronę plus.google.com i postępować zgodnie z instrukcjami.
Ocena 2.48/5 (49.61%) (285 głosów)
 • Śledzik
TAGI: facebook   spolecznosci   google   plus  

Komentarze:


 • Dodał: Gość data: 2011-07-04
  B Z D U R A! Sprawdziliście to?

 • Dodał: Gość data: 2011-07-04
  Panie Pawle, Pan chyba mieszka w USA ;-)
 • bull...
  Dodał: Gość data: 2011-07-04
  ...shit :-)

 • Dodał: Gość data: 2011-07-04
  No można w Stanach. Dla polskich kont mamy nadal info ze w fazie testów.

 • Dodał: Pawel Cebula data: 2011-07-04
  Osoby bez zaproszeń mogły samodzielnie się zarejestrować - potwierdzone przez kilka osób, które tak też zrobiły. Bynajmniej nie były to osoby ze Stanów Zjednoczonych. Na twitterze już kilkukrotnie użytkownicy wspominali o chwilowym umożliwieniu rejestracji bez zaproszeń - niestety Google konsekwentnie powracało do "zamkniętej" fazy testów.
 • Przenosiny
  Dodał: Gość data: 2011-07-05
  Kontakty z tego co widzę dość łatwo można przenieść:
  http://technofil.pl/2011/07/03/kto-zarobi-na-wojnie-google-z-facebookiem/#Jak_przenieść_kontakty_z_facebooka_do_google+


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.