Recomena.pl - nowy serwis rekomendacji z 8.1

Dawid Kulbaka, 30-06-2011 | Źródło: Własne

Recomena.pl to serwis, w którym zarejestrowani użytkownicy wystawiać mogą noty i opinie wszystkim towarom, przedsiębiorstwom czy też portalom, z którymi się do tej pory spotkali.

Recomena.pl pozwala na dodawanie i poszukiwanie opinii. Użytkownicy mają również możliwość dodawania ocenianych produktów, stron WWW czy przedsiębiorstw w wypadku, gdy nie ma ich jeszcze w bazie portalu. 

 
- Chcemy, aby osoby zaangażowane w rozwój tego portalu stworzyły grupę niezależnych doradców dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na śledzenie rekordów w wyszukiwarkach internetowych, a baza, którą zbudują była zbiorem najbardziej wartościowych rzeczy dostępnych w sieci WWW – mówi Paweł Kolski, wydawca witryny.
 
 
Portal otrzymał dotację w wysokości 200.000 złotych z unijnego Programu Innowacyjna Gospodarka w ramach Działania 8.1 – wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.
Ocena 2.51/5 (50.12%) (251 głosów)
  • Śledzik
TAGI: parp   startupy   eu  

Komentarze:

  • ocena
    Dodał: PHI data: 2011-07-05
    Portal wart jest uwagi, moim zdaniem pomysł i wykonanie na plus. Warto pracować nad wysyceniem katalogów nowymi kategoriami.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.