Google uruchamia serwis wyszukujący w wielu kanałach

Pawel Cebula, 29-06-2011 | Źródło: Twitter

Korzystając z wyszukiwarki Google, najczęściej szukamy określonych sformułowań, które mają formę tekstową. Google od pewnego czasu pracuje nad serwisem, który pozwala na jednoczesne wyszukiwanie w wielu kanałach.

Cel, jaki postawili sobie inżynierowie pracujący w Google był bardzo jasny - stworzyć jednolity interfejs, który pozwoli na wyszukiwanie w wielu kanałach. Dzięki serwisowi What do You love użytkownik ma możliwość bardzo szybkiego znalezienia wszelkich możliwych informacji związanych z naszym zapytaniem.Wpisując do wyszukiwarki np. "Firefox", użytkownik otrzymuje możliwość m.in. przeglądania obrazów, patentów, sprawdzenia popularności Firefoksa na świecie, znalezienia książek o Firefoksie, a nawet obejrzenia filmów z serwisu YouTube, które oczywiście dotyczą wpisanego wyrażenia.

Liczba dostępnych informacji i forma w jaki są przedstawione w sposób znaczący ułatwia dotarcie do rzeczy, których znalezienie normalnie wiązałoby się z przejrz

Ocena 2.67/5 (53.45%) (406 głosów)
 • Śledzik
TAGI: google   wyszukiwarki   youtube   obrazy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.