Fanpoint: gotowy sposób na facebook'owy fanpage

Dawid Kulbaka, 22-06-2011 | Źródło: Własne

Wkrótce liczba użytkowników Facebook.com przekroczy miliard osób. Potencjał drzemiący w serwisie już dawno dostrzegły agencje reklamowe. Dlatego cały czas zwiększa się liczba narzędzi mających ułatwić prowadzenie działań marketingowych na Facebooku.

Jednym z najnowszych nich jest Fanpoint. Usługa umożliwia uproszczone zarządzanie stronami fanowskimi na Facebooku. Jej twórcy zapewniają, że jest wyjątkowo prosta i intuicyjna w użyciu. W podstawowym pakiecie za darmo dostępnych jest 6 aplikacji.

 

Przygotowano także pakiety rozszerzone, które w tej chwili obejmują do 15 aplikacji oraz szerszy zakres funkcjonalności, wspomagających działania marketingowe na Facebooku (ceny od 199zł do 999zł miesięcznie za najbardziej rozbudowaną wersję, skierowaną do agencji reklamowych i domów mediowych).

 

Wśród przygotowanych przez Fanpoint rozwiązań znajdują się narzędzia pozwalające na stworzenie atrakcyjnego i bogatego w multimedialną treść fanpage’a: galeria zdjęć, filmów oraz plików, zakładka muzyczna czy pozwalająca na integrację i wyświetlanie video z kanału na Youtube. Są także aplikacje, których głównym celem jest wsparcie budowania zasięgu marki na Facebooku. Pozwalają one między innymi na wydrukowanie specjalnych kuponów rabatowych czy też umieszczenie mapy z lokalizacją firmy, zaprezentowanie stron partnerskich lub oferty handlowej w ciekawej wizualnie formie.
 
Fanpoint oferuje także pełen dostęp do statystyk realizowanych działań, ułatwiając ocenę ich efektywności. Dodatkowo, firma zapewnia hosting oraz wsparcie techniczne. 
Ocena 2.27/5 (45.47%) (380 głosów)
 • Śledzik
TAGI: facebook   startupy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.