Mój startup: minicrm.pl

Dawid Kulbaka, 18-06-2011 | Źródło: Własne

W nowym odcinku cyklu Mój Startup możecie przeczytać trochę ciekawostek o aplikacji miniCRM. Zapraszamy do lektury.

Witajcie, nazywam się Maksymilian Śleziak i przedstawiam aplikację miniCRM - usługę online wspierającą zarządzanie relacjami z klientami.

 

 

 

Aplikacja jest w odpowiedzią na potrzeby małych i średnich firm oraz freelancerów. Sprawdza się znakomicie w nowoczesnych branżach jak i w bardziej tradycyjnych łącznie z usługami czy drobnym handlem. Dzięki usłudze użytkownik łatwo zapanuje nad kontaktami z klientami,  zadaniami dla pracowników, propozycjami biznesowymi oraz sprzedażą.

 
Intuicyjność, przejrzystość, użyteczność, nieskomplikowane słownictwo, sprawiają że aplikacja jest prosta w użyciu nawet dla poczatkujących przedsiębiorców.
 
Usługa świadczona jest na zasadach SaaS (Software as a Service), czyli online, dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Dzięki temu klient nie jest obciążony początkowo wysokimi kosztami wdrożenia
systemu, instalacji specjalistycznego oprogramowania i jego uaktualniania. Wystarczy zarejestrować się na stronie minicrm.pl, a następnie zalogować, uzyskując dostęp do miniCRM.
 
Różne rodzaje abonamentów miesięcznych dopasowanych do potrzeb użytkowników sprawiają że korzystanie z aplikacji jest tanie, a w przypadku małej firmy - darmowe.
 
Dane klientów przechowywane są w nowoczesnej, profesjonalnej serwerowni, która nie tylko chroni je przed niepowołanym dostępem, ale również, dzięki automatycznym kopiom bezpieczeństwa, przed utratą na skutek awarii. Dostęp do danych realizowany jest przez internet, tak łatwo jak poczta e-mail.
 
Aplikacja została napisana w PHP przy użyciu frameworka Kohana.
 
Dotychczas zarejestrowało się u nas ponad 300 firm z całej Polski. Startup został stworzony na początku jako projekt wewnętrzny agencji Ageno.pl, jednak uznaliśmy że stworzymy z niego produkt.
 
Planujemy ciągły rozwój aplikacji. Cały czas wdrażamy funcjonalności i udoskonalenia. Oczywiście cały czas chcemy utrzymać charakter naszego CRMa jako prostego, intuicyjnego narzędzia dla małych firm. Dlatego z pewnych rozwiązań rezygnujemy, optymalizując całość, tak aby była jak najbardziej przydatna dla małego przedsiębiorcy.
 
W przyszłości chcemy stworzyć pozyskać użytkowników z innych krajów jak również utworzyć inne produkty powiązane. 

Chcesz opisać swój startup?

Zerknij na webinside.pl/startup, zapraszamy!

Ocena 2.13/5 (42.61%) (353 głosów)
  • Śledzik
TAGI: mojstartup   startupy  

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2011-06-19
    Szału nie ma.
  • Dużo się zmieniło
    Dodał: minicrm data: 2015-01-13
    Polecam sprawdzić ponownie co u nas się dzieje. Bo bardzo wiele się zmieniło. Nie próżnowaliśmy i zrobiliśmy na prawdę wiele! Zobacz teraz nasz najnowszy prosty CRM skierowany do małych i średnich firm.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.