Targeo udostępnia mapy Europy

Dawid Kulbaka, 15-06-2011 | Źródło: Targeo

Targeo.pl wprowadziło mapy obejmujące całą Europę z informacją o hotelach i możliwością rezerwacji noclegu w specjalnych cenach internetowych.

 Mapy Europy na Targeo.pl obejmują dokładnie ten sam obszar, który dostępny jest oprogramowaniu nawigacyjnym AutoMapa EU. Użytkownicy Targeo mogą teraz wyszukiwać adresy z uwzględnieniem numeracji budynków, wyznaczać trasy i przeglądać mapy wybranych przez siebie terenów w Polsce i 44 krajach Europy.

 
Rozszerzenie map Targeo.pl na całą Europę jest też dużym udogodnieniem dla użytkowników AutoMapy. Planowanie tras jest teraz możliwe od Moskwy do Lizbony i od Gibraltaru do Nordkapp, a wyznaczoną trasę można następnie wyeksportować do urządzenia nawigacyjnego. 
 
Mapy zawierają aktualnie ponad 5 milionów POI – interesujących miejsc, w tym wiele atrakcji turystycznych i ponad 200 tysięcy hoteli i miejsc noclegowych. Nowością w Targeo jest możliwość rezerwacji noclegu bezpośrednio na mapie. Usługa została uruchomiona we współpracy z serwisem HRS.com i daje dostęp do specjalnych ofert dla rezerwacji internetowych w 61 tysiącach hoteli w całej Europie.
Ocena 2.13/5 (42.63%) (380 głosów)
 • Śledzik
TAGI: targeo   mapy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.